Spoštovani starši,
v nadaljevanju vam posredujemo sporočilo Mestne občine Kranj:

Na podlagi okrožnice in navodil MIZŠ bomo v Mestni občini Kranj omogočili topli obrok učencem, ki imajo subvencionirano šolsko kosilo, predvidoma od srede, 11. 11. 2020 dalje, in sicer na Osnovni šoli Jakoba Aljaža. Točen termin prevzema obroka bo objavljen na spletnih straneh šol, ko ugotovimo končno število prijav. Obrok bo možno prevzeti osebno na navedeni osnovni šoli.
Brezplačni topli obrok – kosilo pripada učencem, ki imajo v tem šolskem letu subvencionirano šolsko kosilo.
Starši, ki bi želeli imeti možnost prevzema toplega obroka, javite naročilo toplega obroka na šolo, ki jo obiskuje učenec.

Za OŠ Orehek Kranj pošljite sporočilo po e-pošti gospe Darji Bizjak na: darja.bizjak@osorehek.si in sicer najkasneje do torka, 10. 11. 2020 do 12. ure.

Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi.
Mag. Drago Zalar, ravnatelj