Skoči na glavno vsebino

Na Osnovni šoli Simon Jenko je NTK B2 organiziral gorenjsko prvenstvo osnovnih šol v namiznem tenisu. Preko 60 tekmovalcev je tekmovalo v treh kategorijah in kategoriji ekipe. Tekmovanje je bilo v ponedeljek 6. 2. 2017. Na tekmovanju so zelo uspešno nastopali tudi učenci OŠ Orehek Kranj in dosegli nekaj izvrstnih rezultatov. Dorian Mužar je v kategoriji mlajših dečkov (nekategorizani) dosegel drugo mesto, Zala Urh pa v kategoriji starejših deklic (nekategorizirani) 3-4. mesto. Tudi ekipa OŠ Orehek je po hudem boju osvojila tretje mesto. Za ekipo so nastopali učenci Nejc Urh, Lan Bajželj, Zala Urh in Taja Bajželj.
Vsem učencem čestitamo za super uspeh, Dorian Mužar pa se je uvrstil tudi na državno prvenstvo.