V soboto, 6. 5. 2017, je v športni dvorani Trata, pri Osnovni šoli Cvetka Golarja potekal turnir v t-ballu. Udeležile so se ga 4 ekipe učencev od 2. do 5. razredov. V finalu turnirja sta se za naslov najboljšega  na gorenjskem pomerili Osnovna šola Loka Mesto iz Škofje Loke in Osnovna šola Orehek iz Kranja. Zmagovalci za letošnje šolsko leto in prvaki na gorenjskem so postali učenci Osnovne šole Orehek Kranj. Za odličen uspeh, predvsem pa za medsebojno sodelovanje in navijanje ter fair play jim čestitamo. Hvala tudi staršem za podporo s tribun. Za Osnovno šolo Orehek so nastopali naslednji učenci : Patrik Repar, Katja Repar, Dorian Mužar, Maša Bradeško, Maša Milač, Asja Čufer, Kristijan Komovec, Maj Gorjanc, Luka Kern, Tia Machtig Kožlin, Neja Kalan, Tian Aleš, Lovro Sokol.

Aleš Bašar