V sredo, 14. 10. 2015, so imeli učenci od 6. do 9. razreda tehnični dan. Učenci so izdelovali novoletne voščilnice in adventne venčke. Iz gline so izdelali svečnike za svečke v različnih oblikah ter igro križci in krožci. Deklice so izdelovale nakit iz lesenih perlic in fimo mase ter moosegumija. Izdelale so čudovite ogrlice iz cevk in perlic. V akrilni tehniki so slikale cvetlice na platna, šivale, poslikale in dekorirale pa so tudi torbice, etuije, predpasnike ter okrasne blazinice iz jeansa. Dečki so polepšali lesene pladnje v servietni tehniki, izdelovali so okraske za šolo in dekorativne škatlice ter kuhali mila. Poleg omenjenih delavnic so imeli učenci v vsakem razredu še delavnico šolske svetovalne službe z različnimi predavanji.
Vabimo vas, da si izdelke učencev ogledate na novoletnem bazarju, ki bo v soboto, 28. 11. 2015.
Simona Ostović