Datum: 12. 9. 2020

OBVESTILO

Spoštovani,

v petek, 11. 9. 2020, v popoldanskih urah, smo bili s strani epidemiologa NIJZ obveščeni, da je z virusom Covid – 19 okužen en učenec na naši šoli. V skladu z ukrepi NIJZ je bila za vse učence 9. a ter za posamezne učence 9. b in 9. c odrejena karantena do 22. 9. 2020. Do izteka karantene le-ti učenci ostajajo doma. Zanje bomo od ponedeljka, 14. 9. 2020, organizirali pouk na daljavo.

Za vse ostale učence na šoli poteka pouk normalno po urniku.

Roditeljske sestanke, ki smo jih nameravali izpeljati prihodnji teden v šoli, zaradi nastale situacije ODPOVEDUJEMO. V ponedeljek, 14. 9. 2020, boste s strani razrednikov obveščeni o terminu roditeljskega sestanka na daljavo.

Ob tej priložnosti vas prosimo, da dosledno upoštevate preventivne ukrepe v zvezi s Covid  -19, ki veljajo na šoli.

Pazite nase in ostanite zdravi.

Ravnatelj: Mag. Drago Zalar