Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

V sredo, 3. 6. 2020 se v šolo vračate učenci 6., 7., in 8. razreda.

Pouk na predmetni stopnji bo potekal  v matičnih učilnicah.  Učenci boste imeli pouk v okviru svojega oddelka.

Še vedno se bomo morali držati splošnih higienskih ukrepov. Rekreativnega odmora ne bo, zato se od 5. šolske ure dalje pouk zaključi 15 minut prej kot je bilo to običajno.

Učenci  boste s sredo, 3. 6. 2020, znova prijavljeni na obroke prehrane tako kot ste bili pred zaprtjem šole. V primeru odsotnosti od pouka jih morate starši sami pravočasno odjaviti v eAsistentu, po običajnem postopku.

Šolski prevozi bodo potekali po ustaljenem voznem redu.

Učence prosimo, da pridete v šolo 5 minut pred začetkom pouka. Garderob ne uporabljate. Po vstopu v šolo greste takoj v svojo matično učilnico, kjer počakate na učitelja.

Veseli smo, da se situacija počasi normalizira in da v šoli uspešno zaključite šolsko leto.

Mag. Drago Zalar, ravnatelj