Obvestilo o načinu prijav na zajtrk, malico, kosilo, kosilo s popoldansko malico in popoldansko malico preko modula Prehrana (e-asistent)

Obveščamo vas, da bomo za šolsko leto 2019/2020 prijave na prehrano zbirali preko modula Prehrana v e-asistentu.
Aplikacija bo nadomestila papirno obliko obrazca prijave na prehrano in bo odprta od
14. 06. 2019 do 19. 06. 2019.
Otroke lahko prijavite na posamezne obroke za celo šolsko leto ali občasno. Prijavljene obroke morate v primeru odsotnosti otroka odjaviti, drugače jih moramo zaračunati.

Na portalu e-asistent za starše se po prijavi v portal v zavihku Pregled izpiše, da je možno izpolniti in oddati prijavnico za prehrano. S klikom na gumb Izpolnite prijavnico se odpre seznam prehrane in možnost izbire.

Prosimo vas, da prijavnice izpolnite najkasneje do 19. 06. 2019.
Lep pozdrav,
računovodstvo