Spoštovani starši,
v prihodnjem tednu bodo učenci vračali učbenike, izposojene iz učbeniškega sklada. Pred vračilom naj otroci učbenike pregledajo, odstranijo naj ovitke, ki niso prilepljeni. Kar je zavito v folijo, naj pustijo.

Učbenike bodo vračali po razredih. Če bodo imeli vrnjene vse učbenike in podpisano soglasje o nadaljnji izposoji, bodo še isti dan prejeli komplet za naslednji razred.

Razpored vračanja:

Torek, 18. 6. 2019 – podružnična šola Mavčiče, vsi razredi

Sreda, 19. 6. 2019 – 7. in 8. razredi

Četrtek, 20. 6. 2019 – 5. in 6. razredi

Petek, 21. 6. 2019 – 2., 3. in 4. razredi

Prosimo vas, da poskrbite, da bodo učenci učbenike prinesli s seboj in oddali ves komplet hkrati. Če vaš otrok določen učbenik še potrebuje zaradi ocenjevanja, naj se dogovori s knjižničarko za naknadno oddajo določenega učbenika.

Če kdo predčasno odhaja na počitnice, naj se prav tako individualno dogovori s knjižničarko o vračilu/izposoji.

Delovne zvezke za 1. in 2. razred bodo učenci prejeli v razredu prvi šolski dan novega šolskega leta.

Uprava šole