V zadnjem tednu pred božično-novoletnimi počitnicami (od 18. do 21. 12. 2017) se je na šoli odvijal prav poseben dogodek. V ponedeljek, sredo in četrtek so učenci podaljšanega bivanja uživali v predpraznični čajanki. Tam so poslušali pravljico, ki jo je vsak dan prebral poseben gost, popili čaj, pojedli piškot in uživali v prazničnem vzdušju okrašene šole. Letos so se povabilu za branje pravljic odzvali trije zaposleni z naše šole. Pravljice so brali: Lado Kalan (hišnik), Mojca Debeljak (učiteljica v 1. razredu) in Neža Sodnik (učiteljica za dodatno strokovno pomoč). Vsi so se zelo potrudili in zelo doživeto prebrali pravljico, ki so jo učenci podaljšanega bivanja z zanimanjem in navdušenjem poslušali.
Polona Gajgar