Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 12. 12. 2016, je potekalo medobčinsko prvenstvo osnovnih šol v namiznem tenisu. Na Osnovni šoli Simona Jenka je tekmovala prek 80 učencev iz 8 osnovnih šol. Učenci  Osnovne šole Orehek so z dobro in pošteno igro ter z borbenostjo pokazali lep odnos do te, vse bolj popularne igre. Kot posamezniki smo na prvenstvu osvojili lepe končne uvrstitve. V kategoriji mlajših dečkov (1. do 5. razred) je Tom Teršek osvojil 1. mesto, Patrik Repar pa 3.mesto.  Ekipno smo dosegli tretje mesto. Tudi ostali nastopajoči so dosegli dobre rezultate Med dekleti velja omeniti Zalo Urh ( 4. – 8. mesto). Med starejšimi fanti pa je blestel Nejc Urh, ki se je uvrstil med 12 najboljših tekmovalcev in so mu ostali športno priznali, da je najboljši rekreativni igralec namiznega tenisa.