Koledar aktivnosti

NOVEMBER 2022

Dan

urnik

DEJAVNOSTI

tor

1.

 

 

 

 

dan spomina na mrtve – praznik

sre

2.

jesenske počitnice

čet

3.

jesenske počitnice

pet

4.

jesenske počitnice

sob

5.

 

 

ned

6.

 

 

pon

7.

 

 

 

 

B

Šolsko tekmovanje računalništvo Bober, vodja Primož Umek

7. b in c analiza vprašalnika, pred ura, vodji Petra Podlogar in Polona Bogataj

4. a,b in 5. a, b analiza vprašalnika 2. šolska ura, vodji Petra Podlogar in Polona Bogataj

Sestanek vodij dneva dejavnosti KD 23. 12.  ob 12. 50

tor

8.

PŠ Mavčiče kostanjev piknik od 13.00 do 15.00, šolska skupnost, vodjha Andreja Ajdovec

sre

9.

Sestanek mentorjev in učiteljev  na začetku karierne poti ob 7.00

TD 6. do 9. r. izdelava novoletnih voščilnic in daril, vodji Maja Draksler in Tadeja Kalan

Kostanjev piknik od 12.00 do 14.00 matična šola, šolska skupnost, vodja J. Cvek, K. E. Bratina, M. Kos

čet

10.

TD 9. r. Kam po osnovni šoli, vodja Marjeta Vene

4. m 3. in 4. šolska ura delavnice Preprečevanje poškodb, izvajalci strokovni delavci ZD Kranj

Pedagoška konferenca ob 16.30-delavnice izvedba bazarja

Skupne GU ob 18.00

pet

11.

Noč s Cankarjem ob 18.00, vodja Simona Merljak

Sistematski zobozdravniški pregled za učence 9. a

sob

 12.

 

Državno tekmovanje iz znanja logike, vodja Anja Šmid Pustoslemšek

ned

13.

 

 

pon

14.

 

 

 

 

A

TABOR 8.r CŠOD Planica, vodja Jana Žavbi

4. b 1. in 2. šolska ura delavnice Preprečevanje poškodb, izvajalci strokovni delavci ZD Kranj

4. a 3. in 4. šolska ura delavnice Preprečevanje poškodb, izvajalci strokovni delavci ZD Kranj

tor

15.

TABOR 8.r CŠOD Planica

ND 4. r.  Kraljestvo rastlin, vodja Mateja Hafner

ND Arboretum Volčji Potok 9.a – 1 oddelek, vodja Darja Hudobivnik

Šolsko tekmovanje iz znanja geografije, vodja  Marjan Bovha

Izobraževanje Varstvo pri delu in požarna varnost ob 16.00

Razstava Ukradeni otroci, avla šole od 15. 11. do  , vodja Irena Hočevar v sodelovanju s Celjskim muzejem

sre

16.

TABOR 8.r CŠOD Planica

ND Arboretum Volčji Potok 9.b in c – 2 oddelka, vodja Darja Hudobivnik

TD 1. r Izdelava novoletnih voščilnic in daril, vodja Janja B. Špendal

Preventivne delavnice Varni internet 5. m 1. in 2. ura, 5. a 3. in 4 ura, 5. b 5. in 6. ura, vodja Marjeta Vene

čet

17.

TABOR 8.r CŠOD Planica

TD 3. r. Izdelovanje novoletnih voščilnic in daril, vodja Romana Bradeško

Šolsko tekmovanje iz znanja nemščine, vodja Ingrid Škofic

OUZ RS ob 14.00

Jutranji sestanek PS

pet

18.

TABOR 8.r CŠOD Planica

Tradicionalni slovenski zajtrk 1. šolska ura OS

sob

19.

 

Državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni, vodja Bernarda Debeljak

Regijsko tekmovanje Mladina in gore, vodja Lidija Stenovec

ID planinski pohod, vodja Polona Bogataj

ned

20.

 

 

pon

21.

 

 

 

 

B

Pred ura pouk petkova 1. šolska ura

8. in 9. r. 2. šolska ura – okrogla miza s predsednikom Društva ukradenih otrok dr. Janezom Žmavcem in g. Vladom Guno

TD 5. a in b Izdelava novoletnih voščilnic in daril, vodja Mateja Kalajžič

tor

22.

Šolsko tekmovanje iz znanja angleščine za učence 8. in 9. r., vodja Katja Eržen Bratina

ID tehnični krožek Izdelava lesenega predmeta, vodja Monika Kos

Čajanka ob 18.00- Potovanja in spoznanja, vodji Marjan Bovha in Neža Mohar

sre

23.

TD 1.r. Glasbena delavnica- Jaka Strajnar, vodja Tjaša Debeljak

Šolsko tekmovanje v poznavanju flore, vodja Bernarda Debeljak

Sestanek razvojnega tima ob 13. 30

čet

24.

Jutranji sestanek

OUZ PS ob 14.00

pet

25.

Sistematski zobozdravniški pregled za učence 9. b in c

sob

26.

 

Festival naše prihodnosti, vodja Anja Šmid Pustoslemšek

ned

27.

 

 

pon

28.

 

 

A

 

tor

29.

Šolsko tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje, vodja Nataša J. Triler

sre

30.

Šolsko tekmovanje Razvedrilna matematika, vodja Tadeja Kalan

 

Dostopnost