Skoči na glavno vsebino

Koledar aktivnosti

FEBRUAR 2024

 

Dan

urnik

DEJAVNOSTI

čet

1.

TD 6.r. Origami- šola v naravi, vodja Monika Kos

Roditeljski sestanek 4. r. Orehek ob 17. 00

Roditeljski sestanek 5. r. PŠ Mavčiče ob 17. 00

Roditeljski sestanek 3. r. Orehek ob 17. 30

Roditeljski sestanek 9. r. Orehek ob 18.00 ( vpis v srednje šole)

pet

2.

 

sob

3.

   

ned

4.

   

pon

5.

B

Roditeljski sestanek 1. r. Orehek in PŠ Mavčiče ob 17. 00 Moj otrok v šoli Duša Geč in Petra Podlogar

Roditeljski sestanek 2. r. PŠ Mavčiče ob 17. 00

Roditeljski sestanek 7. r. Orehek ob 17. 30

Roditeljski sestanek 4. r. PŠ Mavčiče ob 17. 30

Roditeljski sestanek 8. r. Orehek ob 18.00 

tor

6.

Šolsko tekmovanje programiranje z delčki Pišek od 6. 2 do 16. 2. 204, vodja Primož Umek

ŠD 7. do 9. Zimski športni dan, vodja Jana Križaj Nunar

Medobčinsko tekmovanje v namiznem tenisu, vodja Aleš Bašar

Roditeljski sestanek 2. r. Orehek ob 17. 00

Roditeljski sestanek 3. r. PŠ Mavčiče ob 17. 00

Roditeljski sestanek 5. r. Orehek ob 17. 30

Roditeljski sestanek 6. r. Orehek ob 18. 00

sre

7.

Proslava za Prešernov dan, vodja Andrej Šebenik, Nataša Marn, PŠ Mavčiče Lidija Stenovec

Proslava za Prešernov dan ob 18.00, vodja Andrej Šebenik, Nataša Marn 

čet

8.

Prešernov dan, Slovenski kulturni praznik

pet

9.

ND 3. r. Snovi, vodja Romana Tunič

sob

10.

 

ID planinski pohod – Koča na Planini nad Vrhniko, vodja Lidija Stenovec

ned

11.

 

Obisk učiteljev in učencev iz Italije v okviru projekta Erasmus  K1 od 11. do 17. 2. 2024, vodja Mateja Hafner

pon

12.

A

Skupna razredna ura za učence od 6. do 8. r. 

tor

13.

KD 1. do 3. Pust, vodje Janja Benedik Špendal, Alenka Pristov, Romana Tunič

KD 5 r. Pust, vodja Jasmina Cvek

sre

14.

Šolsko tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja, vodja Tomaž Ahčin

Vpis v 1. razred PŠ Mavčiče

Vpis v 1. r. matična šola

Predavanje Oprimo se na lastne moči, predavateljici Katja in Majda Temnik ob 18.00 v avli šole, Sorško polje približajmo naravi

čet

15.

jutranji sestanek

Šolsko tekmovanje v znanju angleščine za učence 7. r., vodja Barbara Ahačič

Izobraževanje za strokovne delavce šole FIT pedagogika ob 15.00 do 18.00

Vpis v 1. r. matična šola

pet

16.

ND 4.a Sistematski zdravniški pregled ob 8. 00

ND 4. m Sistematski zdravniški pregled ob 10.00

9. r. INFORMATIVNA DNEVA ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE

sob

17.

 

9. r. INFORMATIVNA DNEVA ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE

ned

18.

   

pon

19.

ZIMSKE POČITNICE (19.2. – 23.2024)

tor

20.

Fakultativna ekskurzija v Barcelono, vodja Ingrid Škofic od 20. do 23. 2. 2024

sre

21.

 

čet

22.

 

pet

23.

 

sob

24.

   

ned

25.

   

pon

26.

B

9. r TD Svet energije, vodja Anja Šmid Pustoslemšek

tor

27.

ŠD 4. do 6. r. zimski športni dan, vodja Aleš Bašar

ŠD 7. do 9. r. zimski športni dan, vodja Jana Križaj Nunar

Svet staršev ob 18.00

sre

28.

Čajanka ob 18.00, vodji Marjan Bovha in Neža Mohar

Radio 1- učitelj pri uri matematike – 3. šolska ura

Svet šole ob 19.00

čet

29.

Jutranji sestanek ob 7.00

Dostopnost