2. 10. 2018 sta našo šolo obiskali dve učiteljici s Finske (ga. Aino in ga. Annina). Njun obisk je potekal v sklopu projekta Erasmus+ KA1 z namenom, da spoznata različne aktivnosti v šoli, delovanje šole ter na kakšen način in koliko se starši vključujejo v šolo.
Ugotovili sta, da se na naši šoli veliko dogaja in da imajo starši številne možnost vključevanja v šolsko delo (Čopkov tek, predstavitev njihovih hobijev/poklicev, neformalna srečanja za starše, roditeljski sestanki, govorilne ure…).
Pokukali sta tudi v našo knjižnico (tako v Mavčičah kot na Orehku), ki je polna zanimivih knjig. Navdušeni sta bili nad velikim obiskom knjižnice in nad številnimi dejavnostmi, ki se v knjižnici izvajajo.

Mateja Hafner