Koledar-OS-Orehek-Kranj

 

Dan DEJAVNOSTI
sob 1.  
ned 2.  
pon 3.  
tor 4.  
sre 5.  
čet 6.  
pet 7.  
sob 8.  
ned 9.  
pon 10.  
tor 11.  
sre 12.  
čet 13.  
pet 14.  
sob 15. Marijino vnebovzetje
ned 16.  
pon 17.

Počitniško varstvo v organizaciji MOK od 17. 8. do 28. 8. 2020

Športne počitnice v organizaciji Energetik šport, Janez Pustoslemšek, od 28. 8. do 31. 8. 2020

tor 18.  
sre 19.  
čet 20.  
pet 21.  
sob 22.  
ned 23.  
pon 24.

Priprave na novo šolsko leto – navodila za delo, pregled koledarja, promocija zdravja

Izobraževanje za vse delavce šole- team building, predavateljica Petra Majdič

tor 25. Študijske skupine
sre 26. II. modul Fit pedagogika- Kako motivirati za učenje od 8.00 do 14.00, za strokovne delavce šole in vrtca, predavateljica Barbara Konda
čet 27.

Uvodna konferenca od 8.00 do 10.00

Izobraževanje- spremstvo otrok s posebnimi potrebami od 10. 30 do 11. 30

pet 28. Izobraževanje- poučevanje s pomočjo  digitalnih pripomočkov, ob 7. 30 do  predavatelj Primož Umek
sob 29.  
ned 30.  
pon 31.  

 

 

KOLEDAR AKTIVNOSTI 2020/ 2021

 

SEPTEMBER 2020

 

Dan urnik DEJAVNOSTI
tor 1.

 

 

 

 

A

Začetek pouka

1. r. Prvi šolski dan PŠ Mavčiče ob 11.00, vodja Lidija Stenovec, Gordana Hrestak

1. r. Prvi šolski dan Orehek ob. 9. 30, vodja Eva Drinovec

sre 2.  
čet 3.  
pet 4. 6. r. TD Prikaz uporabe različnih IKT sredstev kot učno okolje, vodja Tomaž Ahčin
sob 5.    
ned 6.    
pon 7.

 

 

 

 

B

 

 

tor 8.

 

 

sre 9.

8. r. ND Krajinski park Strunjan, vodja Bernarda Debeljak

5.a ND Sijaj, sijaj sončece, vodja Saša Jenko

čet 10.

5.r. ŠD kolesarjenje, vodja Silva Selan

Roditeljski sestanek za starše učencev 2. a in b ob 17.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 2. m in 3. m ( PŠ Mavčiče) ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 8. a, b in c ob 19.00

pet 11.

6. do 9. r. ŠD Planinski pohod, vodja Aleš Bašar

 

sob 12.    
ned 13.    
pon 14.

 

 

 

 

 

A

5.b ND Sijaj, sijaj sončece, vodja Saša Jenko

5.m ND Sijaj, sijaj sončece, vodja Saša Jenko

Roditeljski sestanek za starše učencev 3. a in b ob 17.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 4. m in 5. m ( PŠ Mavčiče) ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 6. a, b in c ob 19.00 

tor 15.

IP ŠSP, ŠZZ in IŠP – Odbojka na mivki, vodja Jana Križaj Nunar

Roditeljski sestanek za starše učencev 4. a in b ob 17.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 1. m ( PŠ Mavčiče) ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 7. a, b in c ob 19.00

sre 16.

1. do 5. r. ŠD Planinski pohod, vodja Helena Rogelj, Gašper Ivančič

Roditeljski sestanek za starše učencev 5. a in b ob 17.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 9. a, b in c ob 19.00

čet 17.

Medpredmetna izvedba pouka v 5.a in 5.b , 3. in 4. ura, vodja Tomaž Ahčin

Neobvezni izbirni predmet umetnost 5. in 6. r. – Obisk razstave in slikanje na prostem v mestu Kranj, vodja Maja Draksler

Roditeljski sestanek za starše učencev 1. a ob 17.00

pet 18.
sob 19.    
ned 20.    
pon 21.

 

 

 

 

 

B

 

 

tor 22.

 

 

sre 23.
čet 24. Šolsko tekmovanje logika, vodja
pet 25. Sodelovanje na Groharjevi koloniji v škofji Loki, vodja Maja Draksler 
sob 26.    
ned 27.    

pon

 

28.

 

 

   A

Razstava v avli šole- pouk na daljavo od 28. 9. do 2. 10. 2020, vodja Irena Hočevar
tor 29.

Svet staršev ob 18.00 

 

sre 30. Svet zavoda ob 19.00 

Dostopnost