Učenci predmetne in razredne stopnje so 24. in 25. januarja po dolgih dveh letih ponovno sedli v šolsko avlo in prisluhnili koncertu Otroškega in Mladinskega pevskega zbora. Sicer smo koncert zaradi zagotavljanja preventivnih ukrepov ponovili večkrat, toda tišina in pozorno spremljanje sta vsem nastopajočim dala nov zalet za nadaljnje ustvarjanje. Kulturne prireditve in različne vrste umetnosti so bile v teh mesecih (letih) žal bolj na stranskem tiru kot časih. Prireditev, ki so jo prešerno s kratkimi igranimi vložki povezovale letošnje članice izbirnega predmeta gledališki klub, je hitro minila. Glede na aplavz lahko zaključimo, da učenci tovrstne dogodke kar malo pogrešajo. Še bolj pa so nastope pred publiko pogrešali pevci in igralci, tako da vsi skupaj upamo, da se bodo podobni dogodki  ponovno vrnili v našo šolo.

Simona Merljak