Predstavniki šolskega parlamenta so že takoj na začetku šolskega leta začeli z delom. Od 14. do 15. 9. 2017 so na delovnem taboru na Turistični kmetiji Šenkova domačija na Jezerskem načrtovali aktivnosti, ki jih bodo izvedli tekom leta. Tabor je bila prav posebna izkušnja tako za predstavnike kot mentorici, saj so spali na seniku in bili v neposrednem stiku z živalmi. Večino dneva so preživeli v iskanju novih idej in projektov, ki bi popestrili njihov šolski vsakdan. Vmes so se nadihali svežega gorskega zraka in jo malo zagodli njihovim najmlajših članom, ki so s tem postali pravi predstavniki šolskega parlamenta. Nazaj so se vrnili polni zagona in že takoj v ponedeljek začeli pospešeno izvajati načrtovane aktivnosti.
Katja Eržen Bratina