Zimska šola v naravi za šestošolce je bila uspešno načrtovana in izvedena med 5. in 9. 2. 2018. Športne aktivnosti so bile primerno razporejene čez dan, tudi njihov obseg je bil ravno pravšnji. Všeč mi je bilo, ker so bile tudi vsebinsko zelo raznolike (smučanje, pohod, tek na smučeh, sankanje, izdelovanje figur iz snega, …). Zanimiv je bil izobraževalni program, obogaten z družabno noto, kamor uvrščamo predavanje o izdelavi smuči, kviz »male sive celice«, likovno ustvarjanje na temo zimskih športnikov v gibanju, pantomima idr. Učenci so v dejavnostih uživali, posebej priljubljeni so bili tudi družabni večeri z igrami in plesom. Kljub živahnosti letošnje generacije učencev 6. razreda, je bila disciplina uspešno realizirana. Nastanitev je bila lokacijsko ustrezna, hrana dobra, v bodoče bi bila dobrodošla le kakšna dodatna soba za učitelje, da jim ne bi bilo potrebno spati v isti sobi z učenci ali po šest v sobi. Splošna ocena načrtovanja, organizacije in realizacije bi lahko rekli, da je odlična.

Jana Križaj Nunar