Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti 2017/18

NAZIV MENTOR RAZRED DAN, URA
Kuharski krožek Silva Selan 4. in 5. razred

ponedeljek,

15.00 do 16.30

(5 vaj)

Kuharski krožek Lidija Stenovec 1. razred

torek,

15.00 do 17.15

(5 vaj)

Kuharski krožek Lidija Stenovec 2. razred

torek, 15.00 do 17.15

(5 vaj)

Kuharski krožek Lidija Stenovec 3. razred

torek, 15.00 do 17.15

(5 vaj)

Dramsko folklorni krožek Mateja Hafner 4. in 5. razred

ponedeljek,

7.30 do 8. 15

Pevski zbor z orffovimi instrumenti Polona Eržen 1. in 2. razred torek, 7. 30 do 8. 15
Naravoslovni krožek Jasmina Cvek 4. in 5. razred četrtek, 7.30 do 8.15
Mali naravoslovec Romana Krmelj 2. in 3. razred torek, 7.30 do 8. 15
Nemške urice Ingrid Škofic 1. – 3. razred torek,14.05 do 14.50
Francoske urice Katja Eržen Bratina 1. – 3. razred

petek A urnik,

7.30 do 8. 15

Francoske urice Katja Eržen Bratina 4. – 6. razred

petek B urnik,

7.30 do 8. 15

Španske urice Nina Ovsenek 1.- 6. razred

ponedeljek,

15.45 do 16.30

Kitajske urice Nina Ovsenek 1.- 6. razred sreda,7. 30 do 8. 15
Namizni tenis Aleš Bašar 1. – 5. razred

ponedeljek,

7. 30 do 8.15

Planinski krožek Lidija Stenovec 1. – 5. razred sobota, 1x mesečno po dogovoru
Ročna dela Neža Sodnik 3.- 5. razred četrtek,15.00 do 16.30
Lego krožek Alenka Pristov 1.,2. razred

četrtek, 15.00 do 16.30

(6 vaj po dogovoru)

Lego krožek Alenka Pristov 3.,4. razred

četrtek, 15.00 do 16.30

(6 vaj po dogovoru)

Šahovski krožek Iztok Belec 1. – 5. r.

ponedeljek,

15.45 do 16. 30

Bralna značka razredničarke 1. – 5. r. po razporedu
Šolski parlament Neža Sodnik 2. do 5. r po dogovoru
Prometni krožek Silva Selan 5. b

ponedeljek,

7. 30 do 8. 15

Prometni krožek Jasmina Cvek 5. a

ponedeljek,

7. 30 do 8. 15

Gledališki abonma Marjana Mohar 2. in 3. r. 4 petke popoldan  ob 17.00
Likovni krožek Maja Draksler 4.r.

torek A urnik

13.00 do 14. 50

Likovni krožek Maja Draksler 5.r.

petek A in B urnik

14.05 do 15. 40

NAZIV MENTOR RAZRED DAN, URA
Robotika Primož Umek 6. razred

urnik  B  četrtek,

13.00 – 13. 45 in 14.05 – 14. 50

Namizni tenis Aleš Bašar 6. – 9. razred petek, 7. 30 do 8. 15
Prostovoljno delo Šolska svetovalna delavka 6. – 9. razred po dogovoru
Francoske urice Katja Eržen Bratina 6. razred petek,7. 30 do 8. 15
Španske urice Nina Ovsenek 6. razred ponedeljek, 15.45 do 16.30
Kitajske urice Nina Ovsenek 6. razred sreda, 7.30  do  8. 15
Likovni krožek Maja Draksler 6. razred četrtek B urnik, 13.00 do 14.50
Planinski krožek Polona Bogataj 6. – 9. razred sobota, 1x mesečno po dogovoru
Gledališki krožek Simona Merljak 6. – 9. razred  po dogovoru
Mepi Primož Umek 9. razred po dogovoru
Šolski parlament Katja Eržen Bratina 6. – 9. razred sreda, 14.05 -14.50( 1x na mesec)
Bralna značka

Simona Merljak,

Darja Kovačič,

Nataša J. Triler

6. – 9. razred četrtek 7. 30 – 8. 15 oz. po dogovoru
Šahovski krožek Iztok Belec 6. – 9. razred ponedeljek, 15.45  do 16. 30
NAZIV MENTOR RAZRED ČAS IZVEDBE
Francoske urice Katja Eržen Bratina 1. – 5. razred

torek,

14.05- 14.50

Nemške urice Ingrid Škofic 1. do 3. razred

torek ,

15.05 do 15.50

Planinski krožek Lidija Stenovec 1. – 5. razred sobota po dogovoru
Logične pošasti Saša Jenko 4. in 5. razred

četrtek,

7. 30 – 8. 15

Lego krožek Gordana Hrestak 1. – 2. razred

četrtek,

7.30 -8.15

Lego krožek Gordana Hrestak 3. – 5. razred

četrtek,

7.30 -8.15

Ročne spretnosti Romana Tunič 1.- 3. razred

sreda,

7.30 – 8.15

Ročne spretnosti Romana Tunič 4.- 5. razred

sreda,

7.30 – 8.15

Šolski parlament Neža Sodnik 2. do 5. razred po dogovoru
Gledališki abonma Polona Gajgar 2. in 3. razred petek popoldan
Bralna značka razredničarke 1. do 5. razred po razporedu
Prometni krožek Saša Jenko 5. razred sreda, 7. 30 – 8. 15
Dramski krožek Andreja Ajdovec 3.- 5. r.

ponedeljek,

7.30 – 8.15

Dramski krožek Andreja Ajdovec 3.- 5. r.

ponedeljek,

14.00 – 14.45

Otroški pevski zbor Janja Jošt 3. do 5. razred

četrtek,

13.00 – 13. 45

Nogomet Stojan Humar 1., 2. razred

sreda,

16.00-17.00

Kuharski krožek Mojca Debeljak 1., 2. razred

ponedeljek,

15.45 – 16.30

 

 

NAZIV MENTOR RAZRED ČAS
Glasbena šola

Glasbena šola

Piano Forte

1. do 9. r.

ponedeljek, torek,sreda,

četrtek in petek po dogovoru

Ritmična gimnastika Športni klub Bleščica 1. do 9. r. (deklice)

ponedeljek,

15.45 do 17.15

Sreda

17.45 do 19.15

Ritmična gimnastika Športno ritmična gimnastika Rija 1. do 9. r. (deklice)

Petek

15.00 do 16.00

Taborniki Rod Zelenega Jošta 1. do 5. r.

četrtek,

17.00 do 18.00

Ples

Plesna šola Studio Ritem

Anže Dobrajc

1. do 5. r.

sreda,

15.20 do 16.05

Judo

Judo akademija

Roki Rožman

1. do 4. r.

četrtek,

14.30 do  15.30

 

Atletika

AK Triglav Kranj

Blaž Čadež

1. do 3. r.

sreda,

17.15 do 18.15

Športna vadba za otroke

ENERGETIK ŠPORT

Janez Pustoslemšek

1. do 3. r.

torek,

14. 30 do 15. 30

Nogomet

NK  Zarica Kranj

Stojan Humer

1. r.

sreda,

14.55 do 15. 40

2. in 3.r.

torek,

15.45 do 7.15

3. do 5. r.

petek,

16.45 do 18.15

6. do 9. r.

četrtek in petek,

18.30 do19.45

Košarka

KK Stražišče

Matej Kozjek

1 r. (dečki)

 

ponedeljek,

14.45 do 15.35

2. do 5. r. (dečki)

ponedeljek in sreda,

15.45 do 17.15

2. do 6. r. (dečki)

ponedeljek in sreda,

15.45 do 17.15

6. do 9. r  (dečki)

četrtek,

17.00 do 18.15

Športno plezanje Anže Štremfelj 2. do 9. r.

ponedeljek,

17.15 do 19.15

četrtek,

15.45 do 17.30

Gimnastika

ŠD Fitko

Katja Rop

1. do 9. r

četrtek,

15. 45 do 16.45

Mažoretke Ingrid Čemas 1. do 9. r.

Sreda

16.45 -17.45

Tenis

Teniški klub Stražišče

Jakob Drmota

1. do 9. r.

Torek

14.55 do 15.40

petek,

15. 45 do 16. 45

Rokomet

 

RK SAVA

Slavko Stržinar

1. do 5. r.

(dečki)

torek,

17.15 do  18.15

 2 do 9. r. (deklice)

torek,

17.15 do 18.15

Namizni tenis NTK B2 1. do 9. r.

sreda,

15.00 do 16.00

Karate Karate klub Shotokan Kranj, Vojislav Vojo Ašamin

1. do 9. r. (dečki in deklice)

 

torek,

17.30 do 18.30

četrtek,

17.30 do 18.30

 

NAZIV MENTOR RAZRED ČAS
Ritmična gimnastika Športni klub Bleščica 1. do 5. r. (deklice)

sreda,

15.00-16.00

Ples

Plesna šola Studio Ritem

Anže Dobrajc

1. do 5. r.

petek,

15.00 do 15.45

Judo

Judo akademija

Roki Rožman

1.  in 2. r.

četrtek,

14.45 do 15.30

 

Judo

Judo akademija

Roki Rožman

3. do 5. r.

četrtek,

15.30 do 16.30