Festival naše prihodnosti

Vodja projekta: Anja Šmid Pustoslemšek

Sodelujoči: učenci in učitelji/ce  od 1. do 9. razreda ter ostali strokovni delavci šole

Projekt bomo izpeljali 18. februarja 2017.

Festival združuje vse gorenjske osnovne šole in je prvenstveno namenjen nadarjenim učencem, z veseljem pa sprejmemo vse, ki so se pripravljeni naučiti ali izvedeti kaj novega. Zavedamo se, da v rednem programu osnovne šole učenci ne morejo vselej potešiti vse svoje radovednosti in raziskovalne žilice, zato vedoželjnim otrokom vsako leto ponudimo delavnice, v katerih izvedo in odkrijejo kaj novega in zabavnega. K festivalu bomo povabili mentorje gorenjskih osnovnih šol, ki poleg rednega poučevanja izvajajo še druge dejavnosti, s katerimi želijo spodbujati ustvarjalnost mladih ali pa bi jih želeli izvajati, pa za to nimajo priložnosti. Vsako leto povabimo tudi izvajalce drugih izobraževalnih ustanov (srednja šola, fakultete z Univerze Ljubljana). Prav tako gostimo zanimive goste.