Koledar aktivnosti

KOLEDAR AKTIVNOSTI

JANUAR 2020

 

Dan DEJAVNOSTI
Sre 1. novo leto – praznik
Čet. 2. novo leto – praznik
Pet 3. Pouka prost dan
Sob 4.
Ned 5.
Pon 6.

 

A

Tor 7. ND 6. b sistematski zdravniški pregled
Sre 8.
Čet 9.

Regijsko tekmovanje v znanju slovenščine, vodja Simona Merljak

Šolsko tekmovanje Programiranje za osnovne šole, vodja Primož Umek

Pedagoška konferenca ob 16. 00, Izobraževanje Promocija zdravja

Escape room ob 15.00 in 18.00, vodja Ingrid Škofic in Urška Pintar

Roditeljski sestanek za starše učencev 2. in 6. razreda- šola v naravi

Skupne GU ob 18.00

Pet 10.

Postavitev razstava v avli šole  Slovenci v nemških koncentracijskih taboriščih, od 11.. 1. do 22. 1., vodja Irena Hočevar

Izobraževanje učencev za vodenje po razstavi od 1. do 4. ure, vodja Irena Hočevar

ID Planinski krožek večerni pohod na Jamnik, vodja Polona Bogataj

Sob 11.
Ned 12.
Pon 13.

 

B

Otvoritev razstave v avli šole  Slovenci v nemških koncentracijskih taboriščih ob 18.00, vodja Irena Hočevar
Tor 14.

ŠD 7. do 9. r. Zimski športni dan, vodja Jana Križaj Nunar

ND 6. a sistematski zdravniški pregled

Sre 15. 9. r Regijsko tekmovanje v znanju angleškega jezika
Čet 16. ŠD 1. do 3. r. Zimske aktivnosti, vodja Helena Rogelj in Gašper Ivančič
Pet 17.
Sob 18. Državno tekmovanje v znanju računalništva in informatike Bober, vodja Primož Umek
Ned 19.
Pon 20.

 

A

Šolsko tekmovanje v znanju kemije, vodja Jana Žavbi

Svet zavoda ob 19. 30

TD 4. b in m Gradimo iz lesa, vodja Mateja Hafner

Tor 21.

 Sodelovanje na področnem prvenstvu Gorenjske v veleslalomu, vodja Aleš Bašar

TD 4. a gradimo iz lesa, vodja Mateja Hafner

Sre 22. ŠD 4. in 5. r., zimske aktivnosti, vodja Aleš  Bašar
Čet 23. IP ŠSP, ŠZZ in NIP ŠPO od 5. ure dalje, Ogled tekme na Pokljuki, vodja Jana Križaj Nunar
Pet 24.
Sob. 25. Sodelovanje na področnem tekmovanju v streljanju s serijsko puško, vodja Aleš Bašar
Ned 26. Udeležba Bilder am Eis, vodja Ingrid Škofic
Pon 27.

 

 

 

B

9. r. 1. in 2. šolska ura Simulacija sodne obravnave, vodja Irena Hočevar

ND 1. a sistematski zdravniški pregled

Tor 28. ND 1. b sistematski zdravniški pregled
Sre 29.

ŠD 4. in 5. r., zimske aktivnosti, vodja Aleš  Bašar( rezervni termin)

IP KI Praznovanje kitajskega novega leta, vodja Nina Ovsenek

Čet 30.
Pet 31.

Zaključek 1. ocenjevalnega obdobja

7. r šolsko tekmovanje v znanju angleškega jezika, vodja Katja Eržen Bratina