Koledar aktivnosti

 

OKTOBER 2021

 

Dan

urnik

DEJAVNOSTI

pet

1.

 

A

Intenzivne pevske vaje (noč v šoli), vodje: Janja Jošt, Jana Žavbi, Barbara Umek

Udeležba na tekmovanju Groharjeva kolonija, vodja Maja Draksler

sob

2.

 

Intenzivne pevske vaje (noč v šoli), vodje: Janja Jošt, Jana Žavbi, Barbara Umek

ned

3.

 

 

pon

4.

 

 

 

 

B

Teden otroka od 4. do 8. 10. 2021

 Pred ura- odbojkarska tekma med učitelji in učenci

tor

5.

8. r. TD Astronomija od 16.00 do 20.00, vodja Anja Šmid Pustoslemšek

Roditeljski sestanek za starše učencev 6. r.- predstavitev šole v naravi, ob 18.00,vodja Matej Fojkar

sre

6.

 

čet

7.

Aktiv PB ob 8. 15 ( na daljavo)

pet

8.

Pouka prost dan – Dan šole – dan družine – strokovno izobraževanje  

sob

9.

 

ID Planinski krožek, pohod na Polhograjsko grmado, vodji Polona Bogataj in Lidija Stenovec

ned

10.

 

 

pon

11.

 

 

 

 

A

 

 

tor

12.

 

sre

13.

KD 6. do 9. r: Ogled kulturne prireditve (koncert Glasba gibljivih slik) ter ogled muzejev in galerij v Ljubljani, vodje: Janja Jošt, Marija Draksler, Irena Hočevar

KD 5. m Likovno glasbena delavnica Sorica, vodja Jasmina Cvek

5. a Kolesarski izpit, vodja Jasmina Cvek

čet

14.

Oddelčni učiteljski zbor PS ob 13. 30

Zbiranje starega papirja, vodja Katja E. Bratina in 8. c

ID ustvarjajmo skupaj 7. 8. in 9. r  od 17.00 do 19.15, vodja Maja Draksler

KD 5. a Likovno glasbena delavnica Sorica, vodja Jasmina Cvek

pet

15.

Šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni, vodja Bernarda Debeljak

Vikend program za radovedne učence 4. in 5. r.,  od 15. 10 do 17. 10. 2021, dom Planinka CŠOD, vodji Jasmina Cvek in Saša Jenko

KD 5. b Likovno glasbena delavnica Sorica, vodja Jasmina Cvek

sob

16.

 

Področno  in državno tekmovanje v znanju logike, vodja Simona Ostović

ned

17.

 

 

pon

18.

 

 

 

 

B

Šola v naravi 6. r. od 18. 6. do 22. 6. 2021 Debeli Rtič, vodja Matej Fojkar

6.r: Plavalna šola v naravi (Debel rtič), vodja Matej Fojkar

tor

19.

6.r: Plavalna šola v naravi (Debel rtič), vodja Matej Fojkar

sre

20.

6.r: Plavalna šola v naravi (Debel rtič), vodja Matej Fojkar

Šolsko tekmovanje v znanju biologije za Proteusovo priznanje, vodja Bernarda Debeljak

čet

21.

6.r: Plavalna šola v naravi (Debel rtič), vodja Matej Fojkar

Oddelčni učiteljski zbor RS ob 14.00- razgovori po razredih

pet

22.

6.r: Plavalna šola v naravi (Debel rtič), vodja Matej Fojkar

Prireditev ob spominu na mrtve, vodji: Mateja Hafner (matična šola), Polona Gajgar (PŠ Mavčiče)

sob

23.

 

 

ned

24.

 

 

pon

25.

 

jesenske počitnice

tor

26.

jesenske počitnice

sre

27.

jesenske počitnice

čet

28.

jesenske počitnice

pet

29.

jesenske počitnice

sob

30.

 

 

ned

31.

 

dan reformacije – praznik

 

 

Dostopnost