Koledar aktivnosti

JUNIJ 2022

 

Dan

urnik

DEJAVNOSTI

sre

1.

 

A

 

 

ŠD 1. r. Šola v naravi  Orientacijski tek, Dom Škorpijon, CŠOD, vodja Gordana Hrestak

ND 8. r. Prva pomoč, vodja Darja Hudobivnik

ND 5. a in 5. b  Zdravstvene vsebine in zdrav način življenja, vodja Mateja Kalajžič

Vpogled v vrednotene dosežke NPZ za učence 9. r.

čet

2.

Vpogled v vrednotene dosežke NPZ za učence 9. r.

Pedagoška konferenca- načrtovanje šol. leta 22/23 ob 16.00

Skupne GU ob 18.00

pet

3.

ND 1. a Sistematski zdravniški pregled

1. do 5. r. Orehek 3. šolska ura Predstava dramskega krožka, vodja Mateja Hafner

TD 5.m Shranjevanje in transport- model hladilne torbe, vodja Mateja Kalajžič

Nastop na območnem zborovskem BUMU 2022 v gradu Khislstein. Ob 17.00, vodja Janja Jošt

sob

4.

 

 

ned

5.

 

 

pon

6.

 

 

 

 

B

Srečanje s starši bodočih prvošolčkov ob 18.00

Erasmus – Obisk partnerskih šol od 6. 6. do 10. 6., vodja Mateja Hafner

TD 5.a Shranjevanje in transport- model hladilne torbe, vodja Mateja Kalajžič

tor

7.

Vpogled v vrednotene dosežke NPZ za učence 6. r.

TD 9. r Nuklearna elektrarna, vodja Tomaž Ahčin

ND 4. a in b Dan za pogum, vodja Mateja Hafner

Polfinale Orehek ima talent, vodja Monika Kos

ND 1. b Sistematski zdravniški pregled

sre

8.

Vpogled v vrednotene dosežke NPZ za učence 6. r.

ND 4. m Dan za pogum, vodja Mateja Hafner

Pedagoška konferenca ob 14. 00

ND 1. m Sistematski zdravniški pregled

čet

9.

Vpogled v vrednotene dosežke NPZ za učence 6. r.

KD 4. b Kranj, vodja Polona Gajgar

KD 2. r. Ogled gledališke predstave Zverjašček, vodja Tjaša Debeljak

2. Ocenjevalna konferenca za učence 9. r. ob 7.00

pet

10.

ND: 9. r: Ekskurzija po Sloveniji (končni izlet), vodje: Tomaž Ahčin, Aleš Bašar, Primož Umek

KD 4. a in m Kranj, vodja Polona Gajgar

Ples za učence 4. in 5. r., vodja Urška Zimic

sob

11.

 

 

ned

12.

 

 

pon

13.

 

 

 

 

A

ŠD: 9.r: Športne igre v Besnici, vodja Matej Fojkar

ND 2. r. voda, vodja Alenka Pristov

TD 5.b Shranjevanje in transport- model hladilne torbe, vodja Mateja Kalajžič

tor

14.

Valeta za učence 9. r. ob 18.00

sre

15.

zaključek 2.ocenjevalnega obdobja za učence 9.razreda; razdelitev spričeval in obvestil

ND 3. r. Travnik, vodja Tatjana Strniša

Mini valeta 3. šolska ura, vodje razredniki 8. r.

čet

16.

Izpitni roki za predmetne in popravne izpite za učence 9. r. od 16. 6. do 29. 6. 2022

ID Ustvarjajmo – poletni nakit od 16.00 do 18.00, vodja Maja Draksler

pet

17.

TD 3. r. Sam svoj mojster, vodja Romana Tunič

sob

18.

 

 

ned

19.

 

 

pon

20.

 

 

 

B

Delavnica za radovedne učence 6. do 8. r. – Robotika, vodja Marjeta Vene in Primož Umek

4. m Varni internet, vodja Marjeta Vene

3. Ocenjevalna konferenca za učence od 1. do 8. r.  ob 14.00

KD 3. r.  Škofja Loka, vodja Romana Bradeško

ŠD 4. a in b Kolesarjenje, vodji Nataša Marn in Aleš Bašar

tor

21.

ND 7. r. Živalski vrt, vodja Jana Žavbi

ŠD 4. m Kolesarjenje, vodji Nataša Marn in Aleš Bašar

sre

22.

Sodelovanje na WSC v Dubaju od 22. do 28. 6., vodja Urška Pintar

čet

23.

KD 4. r. Čudo, vodja Nataša Marn

pet

24.

zaključek 2.ocenjevalnega obdobja za učence 1. -8. razred, razdelitev spričeval in obvestil

Zaključna prireditev: Proslava ob dnevu državnosti, vodji: Nataša Jezeršek in Mojca Debeljak (PŠ Mavčiče) in

Orehek ima talent 2022 (finale), vodja Monika Kos + ŠP

sob

25.

 

dan državnosti – praznik

ned

26.

 

 

pon

27.

 

poletne počitnice

Izpitni roki za predmetne in popravne izpite za učence od 1. do 8. r.  od 27. 6. do 8. 7. 2022

Od 27. 6. do 1. 7. urejanje šolske dokumentacije in načrtovanje novega šolskega leta

tor

28.

 

Izobraževanje Fit pedagogika (izbrana skupina)

sre

29.

 

 

čet

30.

 

 

 

Dostopnost