Začel se je mesec december – za mnoge najlepši čas v letu. Čas, ko se s prijetnim zadovoljstvom oziramo nazaj in z radostnim upanjem naprej. Čas, ko nam je družba najdražjih najbolj pomembna. Čas, ki nas v spominu greje še dolgo, dolgo zatem.

Delček tega smo doživeli v četrtek, 1. 12. 2022, ko so učitelji in učenci PŠ Mavčiče v šolo povabili starše. Ob praznični glasbi, sproščenem klepetu in pod spretnimi prsti je v razredih 2.M, 3.M, 4.M in 5.M nastajala dekoracija, ki bo našo šolo krasila v zimskih mesecih. Učenci 1.M pa so za starše pripravili novoletno prireditev. Ob zaključku srečanja so starši prevzeli novoletna darila in voščilnice, ki so jih pripravili njihovi otroci. Vsi, ki so želeli opraviti božične nakupe za svoje bližnje so obiskali še bazar na Orehku, kjer so na različnih stojnicah lahko izbirali med številnimi, čudovitimi izdelki.

Vsem, ki ste kakorkoli prispevali k predprazničnemu vzdušju in uspešnosti našega srečanja ter bazarja, se iskreno zahvaljujemo.

Andreja Ajdovec