V četrtek, 19. 1. 2017, se je na naši šoli odvijala prireditev Podelitev bronastih in srebrnih priznanj programa MEPI na lokalni ravni z naslovom V tebi je več, kot si misliš.

57 učencev in dijakov iz OŠ Orehek, OŠ Matije Valjavca Preddvor, Šolskega centra Kranj, Gimnazije Kranj in Gimnazije Franceta Prešerna je prejelo bronasta in srebrna priznanja.

S to prireditvijo se je začel tudi niz dogodkov, s katerimi se bo v tem letu obeležila 20. obletnica MEPI v Sloveniji.

Prireditev so obiskali tudi častni gostje; podžupan Boris Vehovec, direktorica Zavoda MEPI Slovenija Andreja Anžur Černič in predstojnica Zavoda za šolstvo v Kranju Lucija Rakovec.

Prireditev sta vodila zlatnika Mepi Drejc in Eva, popestrili pa so jo tudi zapiski pričevanj Mepi prejemnikov ter nepogrešljiv mladinski pevski zbor OŠ Orehek Kranj z zborovodkinjo Janjo Jošt.

Barbara Umek